Lokman Demir Mermer Afyonkarahisar
Hakkımızda

Lokman Demir Mermer 1996 yılında Ayliyer Mevkii Gölyolu Üzeri İscehisar’ da mermer ve patlatma mozaik sektöründe hizmet vermek için kurulmuştur. Bugün Lokman Demir Mermer, hızlı ve aynı zamanda dengeli büyümeyi kendine amaç edinen anlayışı; dünya kalite standartlarında üretim hayatına emin adımlarla devam etmektedir.

Lokman Demir Mermer kurulduğu günden itibaren sağladığı standart ürün kalitesinin yanı sıra müşteri odaklı özel projelerdeki itinalı çalışması ile de başarısını kanıtlamış bir firmadır.

Bizim sektörümüz için esas olan sürekliliktir. Doğaya ve insana gerekli duyarlılığı göstermek şartı ile belirli ürün ve ürün gruplarını uzun yıllar müşterilerine sunmayı hedef alan firmamız, bu konuda her türlü yatırımı yapmaktadır. Her gün artan talepleri karşılamak adına üretimini düşürmeden, kalite ve teknolojiden ödün vermeyerek doğabilecek ihtiyaç doğrultusunda stoklu üretim yaparak zamanında ve uygun fiyatlı ürün yelpazemizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Doğaltaş Sektöründeki en son gelişmeleri yakından takip eden Lokman Demir Mermer ; Anadolu’nun doğal zenginliklerini son teknolojiyi kullanarak müşterilerine ulaştırmaya devam edecektir.

11149 kez Okundu.